Trickline filmivõtted Tauri Vahesaarega (Tasakaaluliin) ja ööbimine Peipsil

Blogi

Kommenteeri
Märtsikuu teisel nädalavahetusel kutsus mu hea sõber ja üks mu kõige lemmikuimatest sportlastest, Tauri Vahesaar mind spontaansele väljasõidule Peipsi järvele, et seal filmida, pildistada ning jäädvustada tema järjekordne hull idee, milleks sel korral oli slacline üles panek Peipsi peale ning jää peal telgiga magamine, et öösel ning hommikul varavalges filmida.
Teekond algas nii..

Meid viidi kohale sellise ise ehitatud maasturiga. Idee oli sõita võimalikult kaugele, et kallast näha ei jääks ning jääks effekt, justkui viibiksime lõputus lumekõrbes. Sättisime telgi üles kaldast 3,3km kaugusele ning alustasime slackline´i üles panekut.

Eimillesti sai miski..


Aeg testida slackline´i!


Slackline ülespanek koos mitmekordse pingutamisega võttis umbes 1,5 tundi, mille järel Tauri oma ägedat asja tegema hakkas! Ta on üks kõige inspireerivamatest inimestest, sest ta teeb oma asja nii suure südamega, ükskõik, mis ümber ka ei toimuks. Näiteks paar miinuskraadi koos väga külma tuulega ei sega teda ilma riieteta liinil hüppamast, säilitades seejuures suure naeratuse ning hoolivuse kaasinimeste suhtes.


Väga äge slackline´i sessioon lõppes sama ägeda akrojooga sessiooniga.
Fotode autor: Armin Mitt

Kristjan püüdis terve õhtupooliku kala, mida siis öösel meie küttega telgis grillima hakkasime. Õhtusööki valmistasime selles spetsiaalsetes pottides, tegime lumest teed ning alustasime minu elu siiamaani ühe kõige õudsama öö läbielamist esimeste õudusjuttudega, mis loomulikult kestsid hommikutundideni, koos igasuguste protsessidega, mis jää sees öösel toimuma hakkasid, oli see kõik üks päris suur katsumus kõigile peale Tauri, kes pani silmad kinni ja lihtsalt magas hommikuni!


Meie eesmärgiks oli ka öine sessioon.
Paar fotot tulemusest on siin:

Kokkuvõttes oli ülimalt äge projekt! ootan põnevusega järgnevaid koostöövõimalusi! Aitäh, Taurile ja teistele, kes selles projektis kaasa lõid. Aitäh, oneinchdreams toetamast slackline varustusega. Aitäh, Mesi Tare, kohale toimetamise ning hea sooja telgi eest

Kui sa tahad olla kursis Tauri tegemistega, vaata siit:
www.slackmovements.com

Tauri algatas ka rahakogumise kampaania neile, kellel pole puhast vett.
Loe rohkem siit: https://www.facebook.com/waterinneed/

Kui soovite mu pilte kommertslikel tingimustel kasutada, võta minuga ühendust: hansenkristinphotography@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: